AMERİKA KARGO EXPRESS HİZMET İLE HIZLI TESLİMAT

21. Haziran 2018 Genel 0

AMERİKA KARGO EXPRESS HİZMET İLE HIZLI TESLİMAT

Bayexpress firması olarak siz değerli müşterilerimizin isteklerini önemsiyoruz. Amerika’ya kargonuz mu var? Hızlı Teslimat mı istiyorsunuz? Kargonuz ucuz mu gitsin istiyorsunuz? O zaman şuan doğru sayfaya ve firmaya yönlenmiş  bulunmaktasınız.

Hemen AMERİKA KARGO için iletişim numaralarımızdan bizi arayın. Uygun fiyatlandırma politikamız sayesinde kargo, numune, hediyelik, kişisel eşya, evrak, gelinlik gibi ürünleriniz express hizmetimiz ile Amerika’nın tüm eyaletlerine, bölge ve başkentlerine kolaylıkla ulaşsın.

hızlı teslimat

Bugüne kadar teslimat yapılan Amerika Eyaletlerinden bazıları şöyledir;

Amerika Birleşik Devletleri, elli eyalet ve bir federal bölgeden oluşan bir federal anayasal cumhuriyettir. Ülkenin çoğu, Kuzey Amerika’nın ortasında, Büyük Okyanus ve Atlas Okyanusu’nun arasında bulunmakta olup, bugüna kadar teslimat yapılan Amerika Eyaletlerinden bazıları şunlardır:

Alabama, Alaska,Arizona,California,Hawaii,Kansas,New Jersey, New York, New Mexico, Utah, Texas,Washington,Oregon, Florida, Pensilvalya

Amerika Kargo hizmetimiz ile küçük sevimli dostlarınızı artık Amerika’ya götürmekten endişe etmenize gerek yok. Yine aynı şekilde Amerika’ya okumaya mı gidiyorsunuz. Kişisel eşyalarınızı firmamız aracı hizmeti ile kolaylıkla gönderebilirsiniz.

Yapmanız gereken tek şey, http://www.bayexpress.com.tr 

sitemizde yer alan iletişim numarasını aramaktır.

Yine Dünyanın her yerine kargo hizmetimiz bulunmakta olup, sayfamızda yer alan Suudi Arabistan Kargo

adresinde yer alan yazımızı da okuyabilirsiniz.

AMERİKA KARGO İLE GELİNLİK GÖNDER

AMERİKA KARGO İLE KURU GIDA GÖNDER

AMERİKA KARGO İLE SEBZE VE MEYVE GÖNDER

AMERİKA KARGO İLE LOKUM GÖNDER