ALMANYA KARGO EXPRESS HİZMET İLE 1 GÜNDE TESLİMAT

21. Haziran 2018 Genel 0

ALMANYA KARGO EXPRESS HİZMET İLE 1 GÜNDE TESLİMAT

Almanya’ya kargonuz mu var? Almanya’ya ihracat mı yapacaksınız? Ya da Almanya’da bir firma ile mi çalışacaksınız? Eğer cevabınız EVET ise doğru sayfa ve firmaya yönlendiniz demektir.

Almanya Kargo
almanya şehirleri

Merkezi İstanbul’da olan firmamız, dünyanın dilediğiniz ülkesine  kargo, ihracat, ithalat  ve karayolu taşımacılığı, havayolu taşımacılığı, denizyolu taşımacılığı konularında danışmanlık hizmeti vermektedir. Tüm hizmetlerimizi incelemek için http://blog.bayexpress.com.tr/amerika-kargo-express-hizmet-ile-hizli-teslimat/

http://blog.bayexpress.com.tr/dubai-kargo/  sayfamızdaki yazılarımızı inceleyebilirsiniz.

Almanya Federal Cumhuriyeti 16 eyaletten oluşur ve firmamız elit müşteri portföyü sayesinde Almanya’nın hemen hemen her şehrine her gün kargo gönderimi yapmaktadır.

Berlin Kargo,

Frankfurt Kargo,

Hannover Kargo,

Bremen Kargo,

Hamburg Kargo,

Münih Kargo,

Stutgard Kargo,
 Heidelberg Kargo,
Mannheim Kargo,
Karlsruhe Kargo,

Ulm Kargo,
Heilbronn Kargo,
Tübingen Kargo,

Köln Kargo,

Düseldorf Kargo,

Frankfurt  Kargo,

Baden-Baden Kargo,

Liepzig Kargo,

Nürnberg Kargo

Firmamız hergün Almanya’nın hemen hemen her şehrine kargo gönderimi yapmaktadır. Almanya Kargo  Express Hizmet ile Numune, gelinlik, kuru gıda, lokum, canlı hayvan, sebze ve meyve, çikolata, kişisel eşya, belge, paket, makina parçası, koli, zarf gibi ürünlerinizi gönül rahatlığı ile firmamızla gönderebilirsiniz.

Almanya Kargo Express Hizmet ile Uygun fiyat politikası ile hizmet veren firmamızın temel amacı müşteri memnuniyetidir.

Tek yapmanız gereken iletişim bilgilerimizden firmamıza ulaşarak, gönderinize ait en, derinlik, boy, kilo ve hangi ülkenin hangi şehir ve/veya bölgesine gideceğini bize bildirmektir.

Müşteri danışmanlarımız en kısa sürede ürününüz ile ilgili fiyatlandırma yapacak olup, firmamızdan memnun kalacağınıza şüphemiz yoktur.

Ancak önemle belirtmek isteriz ki; Almanya Kargo Express Hizmet ile yapacağınız kargo gönderilerinizde malınızın değeri Almanya gümrük mevzuatının o yıl için belirlediği mal değerinin üzerinde ise, Almanya gümrüğüne taşıma ücreti dışında vergi ödemek zorunda kalabilirsiniz. Bu nedenle müşteri danışmanlarımız siz değerli müşterilerine konu hakkında hassas bilgiler verir ve gönderilerinizin en uygun şekilde Almanya’ya ulaşmasını sağlamaktadır.

Yine ürünlerinizin belli bir ağırlık ve hacim üzerine çıkması halinde de gönderiniz gümrük mevzuat işlemine tabi tutulabileceğinden, müşteri danışmanlarımız bu konu hakkında da siz değerli müşterilerimizi bilgilendirecektir.