FRANSA KARGO EXPRESS HİZMET İLE 1 GÜNDE TESLİMAT

11. Temmuz 2018 Genel 0

FRANSA KARGO EXPRESS HİZMET İLE 1 GÜNDE TESLİMAT

Fransa’ya kargonuz mu var? Fransa’ya ihracat mı yapacaksınız? Ya da Fransa’da bir firma ile mi çalışacaksınız? Eğer cevabınız EVET ise doğru sayfa ve firmaya yönlendiniz demektir.

 Marsilya, Lyon, Nice, Nantes, Strasbourg, Montpeiller, Bordo, Nimes, Aix-en-Provance, Rouen ve Toulouse, Paris gibi şehirlere sürekli teslimatlarımız vardır.

Marsilya Kargo,

Lyon Kargo,

Nice Kargo,

Paris Kargo

İster kuru gıda, lokum, halı, örme, kumaş, sebze ve meyve, çimento, tuz,kazan, motor parçaları, ister evrak, gelinlik, numune, kişisel eşya gönderin, firma olarak göndermek istediğiniz tüm ürünlerinizi en hızlı ve en ekonomik şekilde gönderiyoruz.

Firmamız hergün Fransa’nın hemen hemen her şehrine kargo gönderimi yapmaktadır. Fransa Kargo  Express Hizmet ile Numune, gelinlik, kuru gıda, lokum, canlı hayvan, sebze ve meyve, çikolata, kişisel eşya, belge, paket, makina parçası, koli, zarf gibi ürünlerinizi gönül rahatlığı ile firmamızla gönderebilirsiniz.

Fransa Kargo Express Hizmet ile Uygun fiyat politikası ile hizmet veren firmamızın temel amacı müşteri memnuniyetidir.

Tek yapmanız gereken iletişim bilgilerimizden firmamıza ulaşarak, gönderinize ait en, derinlik, boy, kilo ve hangi ülkenin hangi şehir ve/veya bölgesine gideceğini bize bildirmektir.

Müşteri danışmanlarımız en kısa sürede ürününüz ile ilgili fiyatlandırma yapacak olup, firmamızdan memnun kalacağınıza şüphemiz yoktur.

Ancak önemle belirtmek isteriz ki; Fransa Kargo Express Hizmet ile yapacağınız kargo gönderilerinizde malınızın değeri Fransa gümrük mevzuatının o yıl için belirlediği mal değerinin üzerinde ise, Fransa gümrüğüne taşıma ücreti dışında vergi ödemek zorunda kalabilirsiniz. Bu nedenle müşteri danışmanlarımız siz değerli müşterilerine konu hakkında hassas bilgiler verir ve gönderilerinizin en uygun şekilde Fransa’ya ulaşmasını sağlamaktadır.

Yine ürünlerinizin belli bir ağırlık ve hacim üzerine çıkması halinde de gönderiniz gümrük mevzuat işlemine tabi tutulabileceğinden, müşteri danışmanlarımız bu konu hakkında da siz değerli müşterilerimizi bilgilendirecektir.