İSPANYA KARGO EXPRESS HİZMET İLE 1 GÜNDE TESLİMAT

12. Temmuz 2018 Genel 0

İSPANYA KARGO EXPRESS HİZMET İLE 1 GÜNDE TESLİMAT

ispanya’ya kargonuz mu var? İspanyaya ihracat mı yapacaksınız? Ya da İspanya’da bir firma ile mi çalışacaksınız? Eğer cevabınız EVET ise doğru sayfa ve firmaya yönlendiniz demektir.

 Madrid, sevilla Barcelona, Granado, Valensiya, İbiza, Bilbao,  Burgos, Cadiz, Cordoba gibi şehirlere sürekli teslimatlarımız vardır.

MÜŞTERİ HİZMETLERİ : 02124944748

Madrid Kargo,

Sevilla Kargo,

Barcelona Kargo,

Bilbao Kargo,

Granado Kargo,

Valensiya Kargo,

Merkezi İstanbul’da olan firmamız, dünyanın dilediğiniz ülkesine  kargo, ihracat, ithalat  ve karayolu taşımacılığı, havayolu taşımacılığı, denizyolu taşımacılığı konularında danışmanlık hizmeti vermektedir. Tüm hizmetlerimizi incelemek için http://blog.bayexpress.com.tr/amerika-kargo-express-hizmet-ile-hizli-teslimat/

http://blog.bayexpress.com.tr/dubai-kargo/  sayfamızdaki yazılarımızı inceleyebilirsiniz.

 

Firmamız hergün İspanya’nın hemen hemen her şehrine kargo gönderimi yapmaktadır. İspanya Kargo  Express Hizmet ile Numune, gelinlik, kuru gıda, lokum, canlı hayvan, sebze ve meyve, çikolata, kişisel eşya, belge, paket, makina parçası, koli, zarf gibi ürünlerinizi gönül rahatlığı ile firmamızla gönderebilirsiniz.

İspanya Kargo Express Hizmet ile Uygun fiyat politikası ile hizmet veren firmamızın temel amacı müşteri memnuniyetidir.

Tek yapmanız gereken iletişim bilgilerimizden firmamıza ulaşarak, gönderinize ait en, derinlik, boy, kilo ve hangi ülkenin hangi şehir ve/veya bölgesine gideceğini bize bildirmektir.

Müşteri danışmanlarımız en kısa sürede ürününüz ile ilgili fiyatlandırma yapacak olup, firmamızdan memnun kalacağınıza şüphemiz yoktur.

Ancak önemle belirtmek isteriz ki; İspanya Kargo Express Hizmet ile yapacağınız kargo gönderilerinizde malınızın değeri İspanya gümrük mevzuatının o yıl için belirlediği mal değerinin üzerinde ise, İspanya gümrüğüne taşıma ücreti dışında vergi ödemek zorunda kalabilirsiniz. Bu nedenle müşteri danışmanlarımız siz değerli müşterilerine konu hakkında hassas bilgiler verir ve gönderilerinizin en uygun şekilde İspanya’ya ulaşmasını sağlamaktadır.

Yine ürünlerinizin belli bir ağırlık ve hacim üzerine çıkması halinde de gönderiniz gümrük mevzuat işlemine tabi tutulabileceğinden, müşteri danışmanlarımız bu konu hakkında da siz değerli müşterilerimizi bilgilendirecektir.

ispanya kargo