HOLLANDA EXPRESS KARGO İLE 1 GÜNDE TESLİMAT

03. Aralık 2018 Genel 0

HOLLANDA EXPRESS KARGO İLE 1 GÜNDE TESLİMAT

Hollanda’ya ürün mü göndereceksiniz? Kişişel eşyalarımı nasıl Hollanda’ya gönderirim diye mi düşünüyorsunuz? Hollandalı müşterileriniz sizden numune mi istedi?

Artık bunları düşünmeyin. Biz sizin yerinize tüm gönderilerinizi uygun fiyatlarla gönderiyoruz. İsterseniz express kargo servisimiz ile 1 günde kargonuz alıcısına ulaştırılmaktadır.

HOLLANDA
HOLLANDA KARGO

AMSTERDAM KARGO

LAHEY KARGO

DEVENTER KARGO,

ROTTERDAM KARGO,

MARKEN KARGO,

VOLENDAM KARGO,

NİJMEGEN KARGO,

GİETHOORN KARGO,

SCHOON HOVEN KARGO,

DELFT KARGO

Firmamız hergün Hollanda’nın hemen hemen her şehrine kargo gönderimi yapmaktadır. Hollanda Kargo  Express Hizmet ile Numune, gelinlik, kuru gıda, lokum, canlı hayvan, sebze ve meyve, çikolata, kişisel eşya, belge, paket, makina parçası, koli, zarf gibi ürünlerinizi gönül rahatlığı ile firmamızla gönderebilirsiniz.

Hollanda Kargo Express Hizmet ile Uygun fiyat politikası ile hizmet veren firmamızın temel amacı müşteri memnuniyetidir.

Tek yapmanız gereken iletişim bilgilerimizden firmamıza ulaşarak, gönderinize ait en, derinlik, boy, kilo ve hangi ülkenin hangi şehir ve/veya bölgesine gideceğini bize bildirmektir.

Müşteri danışmanlarımız en kısa sürede ürününüz ile ilgili fiyatlandırma yapacak olup, firmamızdan memnun kalacağınıza şüphemiz yoktur.

Ancak önemle belirtmek isteriz ki; Hollanda Kargo Express Hizmet ile yapacağınız kargo gönderilerinizde malınızın değeri Hollanda gümrük mevzuatının o yıl için belirlediği mal değerinin üzerinde ise, Hollanda  gümrüğüne taşıma ücreti dışında vergi ödemek zorunda kalabilirsiniz. Bu nedenle müşteri danışmanlarımız siz değerli müşterilerine konu hakkında hassas bilgiler verir ve gönderilerinizin en uygun şekilde Hollanda’ya ulaşmasını sağlamaktadır.

Yine ürünlerinizin belli bir ağırlık ve hacim üzerine çıkması halinde de gönderiniz gümrük mevzuat işlemine tabi tutulabileceğinden, müşteri danışmanlarımız bu konu hakkında da siz değerli müşterilerimizi bilgilendirecektir.

 

MÜŞTERİ HİZMETLERİ NUMARALARIMIZ 0212 494 47 48

http://www.bayexpress.com.tr